2021. 09. 06.
Andrea Koleszár
MEGNYITOTTUK A TANÉVET

Kari Tanévnyitó Ünnepségünkön nagy örömmel köszönthettük elsőéves hallgatóinkat és a kiemelkedő teljesítményükért kari kitüntetésben részesült kollégáinkat.

A Műszaki Földtudományi Kar fejlődése, jó hírének öregbítése érdekében tett erőfeszítéseinek, lelkes, elkötelezett és kitartó munkájának jutalmául Dékáni elismerő Oklevelet vehetett át Dr. Debreczeni Ákos egyetemi docens és Dr. Mádai Ferenc egyetemi docens, intézetigazgató.

A Bányásznap alkalmából a bányászat, a földtudományok területén végzett több évtizedes oktató és kutatómunka, valamint a bányászatban, a bányászathoz kapcsolódó oktatási és kutatási területen eltöltött évek elismeréseként Dr. Elekes Tibor egyetemi docens úr 35 éves szolgálati ideje elismeréséül és Szászné Kovács Katalin igazgatási ügyintéző 25 éves szolgálati ideje elismeréséül Bányász Szolgálati Oklevélben részesült.

Kiváló felvételi eredménye elismeréseként Kiváló Gólya Oklevélben részesült Závori Tamás elsőéves hallgatónk.

A kitüntetetteknek szívből gratulálunk!

Kezdődjön hát a 2021/2022. tanév őszi szemesztere!

A rendezvényen készült további képek elérhetők ITT.