2021. 01. 19.
Andrea Koleszár
A TÁVOLSÁG ÖSSZEKÖT, HA FÖLDTUDOMÁNYOKRÓL VAN SZÓ

A Miskolci Egyetem Műszaki Földtudományi Kara és a Békéscsabai Szakképzési Centrum Vásárhelyi Pál Technikum és Kollégiuma 2021. január 18-án együttműködési megállapodást írt alá.

A megállapodást a Miskolci Egyetem részéről Prof. Dr. Hotváth Zita rektor, valamint Prof. Dr. Mucsi Gábor, a Műszaki Földtudományi Kar dékánja, a Békéscsabai Szakképzési Centrum részéről Mucsi Balázs Sándor főigazgató írták alá.

Az együttműködés egyik legfontosabb célja, hogy a két, hasonló szakmai profillal rendelkező, de más oktatási szinten lévő intézmény között közvetlen munkakapcsolat alakuljon ki annak érdekében, hogy a középfokú oktatási intézmény diákjai már az ottani éveik alatt bekapcsolódhassanak az egyetem életébe.

50849040581_32992b6dde_o

Az eseményen készült további fotók: link