2015. 02. 22.
Dr. Földessy János
Olaj- és gázmérnök hallgatók díjnyertes szakdolgozatai

A Miskolci Egyetem Kőolaj és Földgáz Intézetében 2015. január 6-án és 7-én megtartott Olaj- és gázmérnök szakos, illetve -szakirányos záróvizsgák eredményei alapján az Szénhidrogénipari Mérnökképzésért Alapítvány Kuratóriuma arany fokozatú diplomamunka díjat adományozott Kuttor Ákos végzős MSc hallgatónak, ezüst fokozatú szakdolgozat díjat adományozott Radványi Róbert Krisztián végzős BSc hallgatónak.

Kuttor Ákos végzős MSc hallgatónak Épület belső gázellátásának komplex tervezése című dolgozatáért, Radványi Róbert Krisztián végzős BSc hallgatónak Himbás rudazatos mélyszivattyús kút termelésének optimalizálása című dolgozatáért járt az elismerés. A díjak ünnepélyes átadására 2015. február 5-én került sor a Kőolaj és Földgáz Intézet hivatalos helyiségében. Az elismerő oklevélhez pénzjutalom is tartozik.

A díjazottaknak e helyről is gratulálunk!

Kuttor Ákos

Radványi Róbert Krisztián