a Fenntartható Cement és Beton Szemináriummal párhuzamos szekcióban szervez szakmai programot Kritikus Nyersanyag (CRM) témában a Miskolci Egyetem!
doktori (Phd) képzésre
pályázati
felhívás
A szakmai gyakorlat teljesítése a tanulmányok befejezésének kritérium feltétele, a hallgatók nem záróvizsgázhatnak mindaddig, amíg a számukra előírt kötelező szakmai gyakorlatot igazoltan nem teljesítették.
Április 25-én szeretettel várunk a Miskolci Egyetemen, ha Te szeretnéd formálni a Földet, amely körülvesz!
XVI. Országos Középiskolai Földtudományi Konferencia Jelentkezési határidő: 2024. április 12.
pályázatot hirdet Technikus-laboráns munkakör betöltésére
pályázatot hirdet egyetemi tanársegéd munkakör betöltésére
a Műszaki Föld- és Környezettudományi Kar az Anyag és Vegyészmérnöki Karral közösen - immár hagyományosan- tudományos kalandtúrát szervez 5-8. osztályos diákok számára a Miskolci Egyetemen