Hallgatóink elnyerték az EAGE Laurie Dake Challenge 2022 Bajnok díjat

2022. június 13., 14:40
A Miskolci Egyetem csapata első helyezett lett az alkalmazott geofizikai projektek terén szervezett világversenyen és elnyerte az EAGE Laurie Dake Challenge 2022 Bajnok díjat, amivel egyetemünket és a csapatot az EAGE Laurie Dake Challenge Hírességek Csarnokába jelölték.

A versenyben 40 csapat vett részt szerte a világról, és 5 csapat jutott a döntőbe, nevezetesen; IFP School (Franciaország), Pandit Deendayal Energy University (India), University of Kasdi Merbah Ouargla (Algéria) és Petroleum University of Technology (Irán).

A bírák a Repsol, a Total E&P, az IFP School és a Dalhousie Egyetem különböző szakterületeiből érkeznek az iparból és a tudományos körökből.

A csapattagok a következőek voltak:

1. Abdelmajeed Alrawi - Petroleum Engineer
2. Idris Olabisi - Geophysicist
3. Richard Ayisi Mensah - Geologist
4. Rafael Valadez V. - Petrophysicist
5. Agra Adipta - Team Lead Geoscientist

Szívből gratulálunk a csapat tagjainak és további sikereket kívánunk nekik!