Demonstrátori megbízás elnyerésére

2024. augusztus 28., 11:05
Beadási határidő: 2024. szeptember 13.

PÁLYÁZATI FELHÍVÁS

demonstrátori megbízás elnyerésére

A Műszaki Föld- és Környezettudományi Kar a 2024/25. tanév I. félévére vonatkozóan pályázatot hirdet demonstrátori megbízás elnyerésére.

Demonstrátori megbízást az a legalább másodéves hallgató kaphat, akinek magatartása példás és a választott szakterületen kiemelkedő tanulmányi és/vagy tudományos eredményt ért el.

Kivételesen elsőéves hallgató is kaphat demonstrátori megbízást, különösen akkor, ha – az osztatlan képzést leszámítva – mesterképzésben vesz részt.

A pályázatot a Miskolci Egyetem Demonstrátori Szabályzatának 1. sz. mellékletét képező pályázati űrlapon szükséges benyújtani a Kar Dékáni Hivatalába.

Beadási határidő: 2024. szeptember 13.

A pályázatokat az érintett intézetek bírálják el, melyet követően a Dékáni Hivatal írásban értesíti a hallgatókat az intézetek döntéséről.

Miskolc, 2024. augusztus 28.

Jó szerencsét!

Prof. Dr. Mucsi Gábor