Az Ásványfesztivál ideje alatt az Egyetemváros végállomás érintésével kölekednek a 20-as járatok

2024. március 7., 15:25
Március 9-én és 10-én (szombaton és vasárnap)

Március 9-én és 10-én (szombaton és vasárnap) Nemzetközi Ásványfesztivált rendeznek a Miskolci Egyetemen. A minden évben nagy érdeklődésre számot tartó esemény miatt hétvégén napközben a 20-as járatok mindkét irányban érintik az Egyetemváros végállomást.

Szombaton és vasárnap a Repülőtér / Bosch végállomásról 07:20 és 17:55 között, Miskolctapolca végállomásról 07:45 és 17:50 között induló 20-as járatok állnak meg a Tanulmányi épületek megállóhelyen és az Egyetemváros végállomáson.