2022. szeptember 23., 12:15

Augusztus 20-a alkalmából MAGYAR ARANY ÉRDEMKERESZT (polgári tagozat) kitüntetésben részesült DR. HAVASI ISTVÁN bányamérnök, a Miskolci Egyetem Műszaki Földtudományi Kara Geofizikai és Térinformatikai Intézetének igazgatója, a Geodéziai és Bányaméréstani Intézeti Tanszékének tanszékvezető egyetemi docense.

Kitüntetését a Kulturális és Innovációs Minisztérium államtitkárától, Vitályos Esztertől és Hoppál Péter, kultúráért felelős államtitkártól vette át.

Kitüntetéséhez szívből gratulálunk!