A Bányászat és Energia Intézet

A Miskolci Egyetem pályázatot hirdet
Technikus-laboráns
munkakör betöltésére

A Bányászat és Energia Intézet, valamint a Műszaki Föld- és Környezettudományi Kar oktatási, kutatási tevékenységének magas szintű támogatásához szükséges műhelymunkák és labortevékenységek végzése az intézet igényei alapján.

Főbb feladatok:

• oktatási és tudományos kutatási munkák elősegítése, kísérleteket előkészítő munkák végzése,
  • a kutatási tevékenységhez kapcsolódó lakatos, szerelő, forgácsoló, esztergályos, marós munkák végzése,
  • a tevékenység során használt gépek és műszerek javítása és karbantartása,
  • új oktatási és kísérleti berendezések kivitelezése, továbbá az ebben való közreműködés,
  • a gyakorlati oktatás és a kísérleti kutatás közvetlen elősegítése, a szerződéses munkák teljesítésében való közreműködés,
  • az álló- és fogyóeszköz leltárak karbantartása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

• szakmunkás végzettség.

A munkakör betöltéséhez előnyt jelent:

• szakirányú munkatapasztalat.

Amit kínálunk:

• stabil, hosszú távú munkalehetőség,
  • szakmai kihívások,
  • kellemes munkakörnyezet,
  • versenyképes jövedelem,
  • cafetéria.

Munkavégzés helye:

• Miskolc, Egyetemváros,
  • ME MFK Bányászat és Energia Intézet laboratóriumai
    (fő munkavégzési hely: C/2. épület, valamint A/2. épület földszint és magasföldszint, valamint A/4. épület alagsor)

A pályázat benyújtásának határideje: 2024. április 30.

A pályázat benyújtásával kapcsolatos információk:

A pályázatokat elektronikus úton a karolina.molnar@uni-miskolc.hu címre kérjük benyújtani.

Az önéletrajz beküldésével a pályázó kijelenti, hogy az álláspályázatokkal kapcsolatos adatkezelési tájékoztatót megismerte.
A tájékoztató elérhetősége: https://www.uni-miskolc.hu/adatkezelesi-tajekoztatok.