Meghírdetésre került a pótfelvételi (MSc)

2024. július 30., 14:15
Jelentkezési határidő: 2024. augusztus 7.

Bővítsd Tudásod és Lehetőségeid a Miskolci Egyetemen!

Már rendelkezel diplomával, és szeretnéd új kihívások elé állítani magad? Tudtad, hogy a fejlődés elképzelhetetlen a rendelkezésre álló ásványi nyersanyagok, víz és energiaforrások nélkül?

A Miskolci Egyetem Műszaki Föld- és Környezettudományi Kara olyan mesterképzéseket kínál, amelyek széleskörű iparági lehetőségeket nyitnak meg számodra, ráadásul több programunk máshol az országban nem érhető el!

Jelentkezz a pótfelvételire, és tanulj akár ingyen, államilag finanszírozott formában!

Pótfelvételi jelentkezési határidő: 2024. augusztus 7.

Mesterképzéseink nappali tagozaton, állami finanszírozott helyekre:

• Földtudományi mérnöki (angol nyelven)
  • Geoinformatika
  • Olaj- és gázmérnöki
  • Olajmérnöki (angol nyelven)

Részidős (levelező) mesterképzések, állami finanszírozott helyekre:

• Alapanyaggyártási folyamatmérnök
  • Bánya- és geotechnikai mérnöki
  • Hidrogeológus mérnöki

Tudd meg, melyik képzés illik hozzád a legjobban, és fedezd fel a részleteket a mesterképzéseink aldoldalon!