Környezetvédelmi elismerést kapott

2024. június 12., 15:15
Karunk dékánja

Környezetünkért díjat vehetett át Prof. Dr. Mucsi Gábor, a Miskolci Egyetem Műszaki Föld- és Környezettudományi Kar dékánja, valamint Dr. Prugberger Tamás, a Miskolci Egyetem professor emeritusa.

A Környezetünkért díjakat és emlékplaketteket minden évben azok kaphatják meg, akik a környezetvédelmi szemléletformálásban, az élhető jövő alakításában, fenntarthatósági megoldások keresésében, a tisztább és élhetőbb Magyarország megteremtésében kiemelkedőt alkotnak.

A díjakat az Energiaügyi Minisztériumban (EM) a tárca környezetügyért és körforgásos gazdaságért felelős államtitkára, valamint az alapvető jogok biztosának a jövő nemzedékek érdekeinek védelmét ellátó helyettese adta át.

Gratulálunk a kitüntetéshez!