2023. december 6., 10:25

A Mikoviny Sámuel Földtudományi Doktori Iskola meghívja Önt

Abdelnour Emad Nageh Masri

okleveles földtudományi mérnök

„Amplitude Versus Offset (AVO) analysis for geothermal exploration in the Little Hungarian Plain”

című doktori (PhD) értekezésének nyilvános vitájára, melyre

2023. december 20-án 13:00 órai kezdettel a Csókás előadóteremben (A/2. 2.emelet 213.)

kerül sor.

A nyilvános vita angol nyelven kerül megrendezése.

A PhD értekezés opponensei:

Dr. Dobróka Mihály, DSc Professor Emeritus, ME

Dr. Tari Gábor, PhD Group Chief Geologist, OMV

Tudományos vezető:

Dr. Fancsik Tamás, PhD egyetemi docens, ME

Dr. Takács Ernő, PhD földtudományi szakreferens, SZTFH

A doktori értekezés és tézisfüzet elektronikus formában megtekinthető az alábbi linken:

A nyilvános vitában minden jelenlévő részt vehet és előzetesen írásban is észrevételt tehet.

Miskolc, 2023. november 27.

Prof. Dr. Szűcs Péter

az MTA levelező tagja