Földrajz érettségi előkészítő

2023. október 20., 12:30
Cimkék:érettségi, előkészítő, földrajz
A Műszaki Föld- és Környezettudományi Karának Földrajz-Geoinformatika Intézete 2023. december 4-től kezdődően, ismételten szervez emelt és középszintű földrajz érettségi előkészítőt középiskolás diákok részére.

Az előkészítők ONLINE  formában kerülnek megrendezésre, biztosítva, hogy a Miskolctól távolabb lakó diákoknak is segíthessen a Kar a sikeres felkészülésben.

Kiemelendő, hogy a 2024-es felsőoktatási felvételi eljárás során 20 (többlet)pontot kaphat az előkészítők legalább 75%-án résztvevő személy - ehhez kapcsolódóan igazolást állítunk ki az előkészítő végeztével.

Földrajz érettségivel a műszaki földtudományi ill. földrajz alapszakra is lehet jelentkezni.

Az előkészítők tervezetten hétfőnként 16-18 óra között kerülnek megrendezésre!

Szeretettel várunk mindenkit, aki a földrajz, illetve a földtudományok iránt érdeklődik!

JELENTKEZÉShttps://forms.gle/cfduwUxoh8nK23py9