Kanadai Konferencia

2023. augusztus 23., 12:25
Cimkék:Kanada, British Columbia Egyetem
Mohamed Hamdy Eid Hemida a Miskolci Egyetem Műszaki Föld- és Környezettudományi Karának doktorjelöltje első helyezést ért el a "Legjobb kutatási ötletért"

Mohamed Hamdy Eid Hemida a Miskolci Egyetem Föld- és Környezettudományi Karának doktorjelöltje első helyezést ért el a "Legjobb kutatási ötletért" a kanadai egyetemek tudományos konferencián, amelyet Kanada 2. legjobb egyetemén - a British Columbia Egyetemen tartottak.

Egyúttal pedig beválasztották a Nemzetközi Vízügyi Szövetségbe, amely a világ legjobb vízügyi kutatóit tömöríti.

Szerepléséhez, eredményéhez ezúton is gratulálunk és további szép sikereket, jó egészséget kívánunk!