Föld napja alkalmából kalandtúra

2023. március 20., 09:15
Cimkék:Föld napja, kalandtúra
Szeretettel várunk a Miskolci Egyetemre felső tagozatos általános iskolás diákokból álló 8-12 fős csapatokat kísérőtanárukkal együtt!

Az immáron hagyományosnak mondható kalandtúrán a környezetvédelem és a fenntarthatóság a fő téma, de emellett megismerkedhetnek a résztvevők a földtudományok és az anyagtudományok szerteágazó világával. A regisztrált csapatoknak az egyetemi oktatók/kutatók által vezetett állomásokon kell kisebb feladatokat teljesíteni, pecséteket begyűjteni. A megfelelő számú pecsétet összegyűjtött csapatok részt vehetnek kvízjátékunkban, amelyben ajándékcsomagot nyerhetnek! A rendezvényen legfeljebb 25 csapatot tudunk fogadni!

Időpont: 2023. 04. 21. 9:30-13:00

Helyszín: Miskolci Egyetem, A/4 épület, díszaula

További információ: dr. Mádainé Üveges Valéria (valeria.uveges@uni-miskolc.hu)

Regisztrációs adatlap