Elhunyt Hajdúné Dr. Molnár Katalin

2022. november 28., 12:40
A Földtudomány kandidátusa

Hajdúné Dr. Molnár Katalin, a földtudomány kandidátusa, nyugalmazott egyetemi docens, közel 20 éven át FDSZ ME Szervezetének elnöke, majd tiszteletbeli elnöke, az FDSZ Országos Választmányának és Értelmiségi Szakszervezeti Tömörülés Országos Elnökségének tagja, az ÉSZT Költségvetési Bizottságának elnöke, a Szépkorúak Akadémiája főszervezője, számos kitűntetés - köztük Signum Aureum Universitatis - tulajdonosa 82 éves korában, 2022. november 15-én elhunyt.

A Miskolci Egyetem saját halottjának tekinti. Temetése 2022. november 28-án, 13 órakor lesz   a Vasgyári temetőben.