Ingyenes földrajz érettségi előkészítő középiskolásoknak

2021. október 20., 10:10
A Miskolci Egyetem Műszaki Földtudományi Kara ismét ingyenes földrajz közép- és emelt szintű érettségi előkészítőt indít a 2021/22. tanév I. félévében.

A tavalyi év tapasztalatai alapján szeretnénk biztosítani, hogy a Miskolctól távolabb élő, földrajz tárgyból érettségit tenni kívánó hallgatók is becsatlakozhassanak az előkészítőbe, így az előkészítő online formában kerül megtartásra.

Fehívjuk minden kedves középiskolás diák figyelmét, hogy tavaly óta ismét lehetőség van előrehozott érettségi vizsgát tenni földrajz tárgyból is, így a 10., 11. és 12. osztályos diákok számára egyaránt ajánljuk ezen előkészítőt!

Jelentkezni az alábbi űrlap kitöltésével lehet: https://forms.gle/eKZvf6KNESQfi2x17

A felsőoktatási felvételi eljárás során emelt szintű földrajz érettségit elfogadunk a Műszaki földtudományi és a Földrajz alapszakunkon is.

Készülj Velünk! Tanulj Nálunk!