Pályázati felhívás
a Kárpát-medencei Tehetségkutató Alapítvány programjában való részvételre
Közös jövőnk
Kárpát-medencei környezetvédelmi verseny 2024.március 15-júnus 7.
Meghívó
A Mikoviny Sámuel Földtudományi Doktori Iskola meghívja Önt Szombati-Galyas Anna Bella okleveles olaj-és gázmérnök doktori (PhD) értekezésének nyilvános vitájára
Felvételi
A SZENT ISTVÁN TUDOMÁNYOS AKADÉMIA TAGJÁVÁ VÁLASZTOTTÁK PROF. DR. KOCSIS KÁROLYT
Tagjainak sorába választotta a Szent István Tudományos Akadémia Prof Dr. Kocsis Károly akadémikust, a Miskolci Egyetem egyetemi tanárát, a Földrajz-Geoinformatikai Intézet igazgatóját, a Miskolci Akadémiai Bizottság jelenlegi elnökét.
Circ.le project challenge
Join us offline at the University of Miskolc (or online) on February 22nd at 13:00 pm!
XVI. Országos Középiskolai Földtudományi Konferencia
Jelentkezési határidő: 2024. április 12.
Általános kari hírek
Üzemlátogatásra vitte a diákokat az MFK
Karunk a nyílt napon olyan üzemek működésével ismertette meg a diákokat, amelyek számára szakembereket képeznek.
Kitüntetések
Dobai András, a Műszaki Föld- és Környezettudományi Kar doktorandusz hallgatója
II.helyezést ért el a K&H a fenntartható agráriumért ösztöndíjpályázaton
Általános kari hírek
Szeretnél egy olyan mesterképzésben tanulni, amellyel lehetőséged van egy-egy félévre Svédországba vagy Lengyelországba kijutni?
A nemzetközi terepi és szakmai gyakorlati programokat tartalmazó angol nyelvű képzésünkről bővebb információt online tájékoztatóinkon kaphatsz!
Meghívó
Al Hamoud Al Atrash Hasan okleveles szénhidrogén-kutató földtudományi mérnök doktori (PhD) értekezésének nyilvános vitájára
XVIII. Fotóposzter pályázat a vízről
Március 22. a víz világnapja alkalmából