2019. 05. 29.
Diplomamunka pályázat

A Bányagépészet a Műszaki Fejlődésért Alapítvány pályázatot hirdet tanulmányaik utolsó félévében járó mérnökhallgatók, illetve záróvizsgájukat már sikeresen letett mérnökök számára, akik diplomájukat a Miskolci Egyetem Műszaki Földtudományi Karán készülnek megszerezni, illetve már megszerezték.

Pályázni
bányagépészeti vagy bányavillamossági témájú,
saját készítésű diplomamunkával
lehet,
melynek elkészítési időpontja
nem korábbi, mint 2018.

A pályázati anyag egyaránt lehet az alapképzést (BSc) vagy a mesterképzést (MSc) lezáró diplomamunka. A Kuratórium három díj kiosztását tervezi.

I. díj – melynek jutalomösszege ötvenezer Ft
II. díj – melynek jutalomösszege negyvenezer Ft
III. díj – melynek jutalomösszege harmincezer Ft

A pályázati anyagok bírálatát a Bányagépészet a Műszaki Fejlődésért Alapítvány Kuratóriuma által kijelölt Bíráló bizottság végzi. A díjakat a Bíráló Bizottság előterjesztése alapján a Kuratórium ítéli oda. A beérkezett pályázati anyagok színvonalától függően az egyes díjak odaítélési jogát a Kuratórium fenntartja. A díjak átadására a 52. Bányagépészeti és Bányavillamossági Konferencia keretén belül kerül sor, melyre a díjazottak meghívást kapnak.

Pályázni rövid szakmai önéletrajzzal, és a pályázati anyag legalább egy nyomtatott és egy elektronikus formátumú példányának benyújtásával lehet.

A pályázati anyagot

Dr. Ladányi Gábor
Geotechnikai Berendezések Intézeti Tanszék
3515 Miskolc, Egyetemváros

címre kérjük eljuttatni.

További információ:

Dr. Ladányi Gábor
gtblaga@uni-miskolc.hu
+36/46/565-111/18-14 mellék

A pályázati anyag beérkezési határideje 2019. szeptember 1.

Dr. Zsíros László
a Kuratórium Elnöke