2016. 05. 06.
Dr. Szunyog István
Sikeres volt a III. FGSZ Szakmai Nap

2016. május 5-én került megrendezésre a Kőolaj és Földgáz Intézetben a soron következő III. FGSZ Szakmai Nap. Az évente megrendezésre kerülő esemény célja, hogy hallgatóink közvetlen szakmai tapasztalatokat szerezhessenek a gázipar neves képviselőitől. 160505fgszA csütörtöki öt szakmai előadást pénteken egy szakmai tanulmányút követte, amelynek keretében az olaj- és gázmérnök szakos hallgatók megtekintették a nemesbikki kompresszorállomás-, a tiszaújvárosi mobil gázátadó állomás- és a kistokaji gázátadó állomás technológiáit. Bízunk benne, hogy az FGSZ Földgázszállító Zrt-vel hosszú ideje meglévő szakmai együttműködés jövőre is hozzásegíti hallgatóinkat a minél versenyképesebb tudáshoz. Köszönjük!