2015. 11. 18.
Dr. Földessy János
Geo-Team zárókonferencia

November 18-án összegezte az elért eredményeket az  egyetem és az Innocenter közös TÁMOP projektje, a Geo-Team. A projekt céja interdiszciplináris kutató csoportok létrehozása és nemzetközi programokban való részvételre felkészítése volt a környezetbiztonsági kutatási területeken. A Kar sokoldalú részvételével szerveződött projektben az 2015 áprilistól kezdődő  rövid futamidő alatt meglepően gazdag műszaki és szervezési eredmények születtek, melyről Nyíri Attila projekt menedzser, Tóth Anikó Nóra és Vadászi Mariann kutatócsoport vezetők számoltak be. A beszámolókat a partner INNOCENTER  részéről dr. Balla László eredmény ismertetője tette teljessé. A konferencián megjelent több mint 50 fő a jövőben indítható H2020 tématerületekről a NORRIA előadásából kaphatott képet.  A projektmenedzser összefoglaló előadása itt tölthető le.