2019. 08. 21.
Kitüntetések augusztus 20-án

Áder János, Magyarország Köztársasági Elnökének megbízásából, Prof. Dr. Kásler Miklós miniszter úr kiemelkedő tevékenysége elismeréseként Magyar Érdemrend Lovagkereszt polgári tagozat kitüntetéseket adott át.

Magas színvonalú munkájáért Magyar Érdemrend Lovagkereszt polgári tagozat kitüntetést vehetett át:

Dr. DEBRECZENI ÁKOS, a Miskolci Egyetem Műszaki Földtudományi Karának dékánhelyettese, a Bányászati és Geotechnikai Intézeti Tanszék tanszékvezetője,

Kiemelkedő színvonalú munkája elismeréseként Magyar Érdemrend Tisztikereszt polgári tagozat kitüntetésben részesült:

Dr. SZŰCS PÉTER bányamérnök, a Magyar Tudományos Akadémia doktora, a Miskolci Egyetem Műszaki Földtudományi Karának dékánja, a kar Környezetgazdálkodási Intézete Hidrogeológiai – Mérnökgeológiai Intézeti Tanszékének egyetemi tanára,

Karunk kitüntetettjeinek szeretettel gratulálunk!

Címkép: kormany.hu/Bartos Gyula