2016. 08. 27.
Dr. Földessy János
RENDKIVÜLI HÍR: Miskolc AAPG diáktagozata lett 2016 egyik legkiválóbbja

Az AAPG American Association of Petroleum Geologists a kőolajföldtannal foglalkozó szakemberek világszervezete.

A szervezetbe a világ számos országából  integrálódott 329 egyetemi diáktagozat közül 2016-ban a Miskolci Egyetem AAPG tagozata elnyerte az Outstanding Student Chapter elismerést.  A másik nyertes diáktagozat a San Diego State University (USA) AAPG Chaptere volt. A miskolci csapat egyúttal 2000 dolláros rendkívüli pénztámogatásban is részesült. Az elismeréshez Less György professzor úrnak, a tagozat tanár elnökének, illetve a tagozatot az elmúlt időszakban vezető kiváló diákjainknak, köztük is elsősorban Sarkadi Annának, Szepesi Zsoltnak,  valamint az egész hallgatói tagságnak  szívből gratulálunk, és további hasonló sikereket kívánunk.