2016. 05. 31.
Dr. Földessy János
Idei termés 2016 – Nyilvános diplomaterv védések a MFK Ásványtani és  Földtani Intézetében.

A diploma védések, államvizsgák korábban  is nyilvánosak voltak. Az Ásványtani – Földtani Intézet idei diplomázói most nagyobb közönséget kapnak, a védések meghallgatására az összes érdeklődőt  előzetesen meghív és szívesen lát az Intézet 2016. június 7-én kedden, reggel 9 órai kezdettel.

A védésekre konferencia szerűen kerül sor, a jelöltek az előttük, vagy az utánuk védő évfolyamtársuknak is szurkolhatnak. A BSc védések magyar, az MSc védések angol nyelven zajlanak, 20-20 perces időtartamokban.

A programok egész délelőttöt kitöltik, 13.40 – 14.00 óráig zajlanak. Természetesen egy vagy több előadásra is be lehet ülni. A védések meghallgatása különösen hasznos lehet az ősszel vagy  jövöre diplomázóknak, vagy akár a kutatási eredmények iránt érdeklődőknek is.

Az érdeklődőket szivesen látjuk a reggel 9 órától az Ásványtani és Földtani Intézet Pettkó termében (BSc), illetve az A1 épület 317. sz előadóban (MSc).

A részletes program innen tölthető le: Dokumentum1 (1)