2021. 02. 16.
Andrea Koleszár
Duális képzés a HELL ENERGY-nél

Téged is érdekel, milyen lehet a HELL ENERGY-nél dolgozni? Már az egyetem alatt szeretnél belelátni, hogyan működik egy több mint 50 országba exportáló, dinamikus vállalat? Van számodra egy lehetőségünk!

Miskolci Egyetem és a HELL ENERGY Magyarország Kft. között korábban megkötött együttműködési megállapodás alapján a 2020/2021-es tanévtől a HELL Energy Magyarország Kft. is fogadja duális képzés keretében azokat a hallgatókat, akik a Miskolci Egyetemen 2021 szeptemberében környezetmérnöki alapszakon kezdik meg tanulmányaikat.

A duális képzésre felvételt nyert hallgatók már az első félévtől kezdve szakmai tapasztalatokat szerezhetnek a HELL ENERGY Magyarország Kft.-nél, ahol tapasztalt mentorok segítségével gazdagíthatják a nálunk elsajátított elméleti tudásukat.

A jelentkezés menetéről bővebben: LINK