2020. 12. 22.
Andrea Koleszár
Magyar középiskolás diákok projekt videói a nemzetközi mezőnyben

Elérhetők az EIT RM@Schools-ESEE nemzetközi projekt 2020. december 3-i online, Ötödik Európai Konferenciájának projekt videói, melyet a Találd meg és formál át a TE NYERSANYAGOD diákkonferencia legeredményesebben szereplő négy csapata készített.

A projekt videók megtekinthetők az esemény honlapján: LINK

Megérkeztek közben a magyar diákkonferencia nyertesihez is az ajándékok! Szponzoraink jóvoltából nem csak a Műszaki Földtudományi Kar és az RM@Schools-ESEE projekt ajándékait vehették kézbe a diákok, hanem értékes tabletek, drónok, hátizsákok, bluetooth hangszórók, ajándék utalványok és ajándékcsomagok is gazdára találtak több százezer forint értékben. Köszönjük a MOL Nyrt., az FGSZ Zrt., az MVM Csoport, és Cemkut Kft. nagylelkű tárgynyeremény felajánlásait!

Találkozunk jövőre a következő konferencián!

Kép1

Az I. (Forgácsolók) és a III. (Triglav) helyezett csapatok a csomagok kézhezvételekor
a PTE Babits Mihály Gimnáziumában Pécsen.
Készült a fotón szereplő diákok/szülők hozzájárulásával

alginit

A megosztott III. helyezett Alginit Team is örült a nyereményeknek a Sárvári Tinódi Gimnáziumban.
Készült a fotón szereplő diákok/szülők hozzájárulásával