2019. 09. 09.
Elkezdődött a 2019/20-as tanév

A Műszaki Földtudományi Kar 2019. szeptember 6-án tartotta Ünnepélyes Tanévnyitó Kari Tanács Ülését.

Az egyetem életének nagy eseménye minden évben az új hallgatók érkezése, fogadása. Elsőéveseink a Kari Tanácsülésen letették esküjüket és a dékáni kézfogás után a Kar teljes jogú hallgatóivá váltak.

Tanévnyitó ünnepségünkön kari kitüntetések átadására is sor került.

A Műszaki Földtudományi Kar Kari Tanácsának javaslata alapján a Miskolci Egyetem Szenátusa Címzetes egyetemi tanári és címzetes egyetemi docens címet adományozott:

• Dr. Kovács Balázs címzetes egyetemi docens,
  • Dr. Gombár László ügyvezető
  • Dr. Szabó Attila ügyvezető,okleveles környezetmérnök részére.

NLS01301

A Bányásznap alkalmából a bányászat, a földtudományok területén végzett több évtizedes oktató és kutatómunka, valamint a bányászatban, a bányászathoz kapcsolódó oktatási és kutatási területen eltöltött évek elismeréseként:

• Dr. Faitli József egyetemi docens 30 éves szolgálati ideje elismeréséül,
  • Dr. Turzó Zoltán egyetemi docens 30 éves szolgálati ideje elismeréséül és
  • Major Mariann laboráns 25 éves szolgálati ideje elismeréséül részesül Bányász Szolgálati oklevélben.

NLS01379

2019. augusztus 29-én a Kazincbarcikán rendezett Központi Bányásznapon Dr. Bokányi Ljudmilla egyetemi docens asszony és Dr. Debreczeni Ákos egyetemi docens úr már átvették a Bányász Szolgálati Oklevelüket.
2019-ben a Műszaki Földtudományi Karra, legmagasabb pontszámmal felvételiző 3 hallgatónak a Kar Kiváló Gólya Ösztöndíjat adományozott, az erről szóló oklevelet az ünnepség során vehették át elsőéves hallgatóink.

Kiváló Gólya Ösztöndíjban részesültek:

• Bedő Tibor Dániel műszaki földtudományi alapszak
  • Kőhalmi Botond Zoltán műszaki földtudományi alapszak
  • Bodnár Benedek műszaki földtudományi alapszak

NLS01424

A díjazottaknak szívből gratulálunk, tanulmányaikhoz sok sikert és felejthetetlen egyetemi éveket kívánunk!

Az ünnepségen készült fotók itt tekinthetők meg.