2018. 11. 26.
Munkavédelmi szakember és szakmérnök képzés a Kar gondozásában

Az elmúlt évben kialakított Munkavédelem Nemzeti Politikája, és a magyar ipart érintő megnövekedett balesetszám azt eredményezték, hogy az iparban a munkavédelmi és az EHS szakemberek alkalmazása egyre nagyobb szerepet kap. Erre alapozva a Miskolci Egyetemen a Műszaki Földtudományi Kar gondozásban Munkavédelmi Szakmérnök és Munkavédelmi Szakember képzés indul. Karunk a 2018-2019-es tanév tavaszi félévétől kívánja meghirdetni a munkabiztonsági szakmérnöki, és szakember képzést, melynek kereteiben a résztvevők 4 féléven át, félévente befizetett 160.000 Ft-os tandíjért magas színvonalú, naprakész, és a napi gyakorlati elemekkel színesített előadásokat, és a szakmában elismert előadókat hallgathatnak.

Hírlevél, Jelentkezési lap, Tantárgyi háló