2018. 10. 15.
Andrea Koleszár
TAROLTAK HALLGATÓINK A BETONFESZTIVÁLON!

A 2018. október 2-án, Budapesten az Európa hajón megrendezésre került Betonfesztiválon kiemelkedő kutatómunkájáért két hallgatónk is szakdolgozat díjat kapott.

Gulyás Benjámin műszaki földtudományi alapszakos hallgató (Nyersanyagelőkészítési specializáció) I. díjat nyert „Üveghab tulajdonságainak szabályozása a hulladék üveg őrlésével” c. dolgozatával. Konzulensek: Dr. Mucsi Gábor, egyetemi docens és Szabó Roland tudományos segédmunkatárs.

Ambrus Mária műszaki földtudományi alapszakos hallgató (Nyersanyagelőkészítési specializáció) III. díjat nyert „Pernye – vörösiszap alapú geopolimer fejlesztése” c. dolgozatával. Konzulensek: Dr. Mucsi Gábor, egyetemi docens és Szabó Roland tudományos segédmunkatárs.

Gratulálunk Nekik! További sikeres pályafutást!