2017. 12. 04.
A Kar 2017. évi TDK konferenciájának eredményei

Sikeresen lezajlott a Műszaki Földtudományi Kar 2017-es tudományos diákköri konferenciája.

30 hallgató összesen 26 dolgozatot mutatott be, melyekből a szekciózsűrik 16-ot javasoltak OTDK részvételre. A kar 21 munkatársa témavezetőként vett részt a bemutatott munkákban. Az okleveleket Prof. Szűcs Péter dékán és Dr. Bokányi Ljudmilla, a kari tudományos diákköri tanács elnöke adták át 2017. december 1-jén.

elokesz

Első helyezettjeink: Majoros Lívia (MSc), Kovács Martin és Veleczki Patrik (BSc), Boldizsár Csongor (BSc Környezetmérnöki), illetve Takács Ádám (MSc).  A további helyezések és részletes eredmények ITT olvashatóak.

Kovács Martin és Veleczki Patrik ezen felül elnyerte és átvette az OMBKE különdíját, melyet Dr. Nagy Lajos, az egyesület elnöke adott át.

Németh Norbert