Tájékoztatás szakmai gyakorlatról
A szakmai gyakorlat teljesítése a tanulmányok befejezésének kritérium feltétele, a hallgatók nem záróvizsgázhatnak mindaddig, amíg a számukra előírt kötelező szakmai gyakorlatot igazoltan nem teljesítették.
Általános kari hírek
Jelentkezz a Műszaki Föld-és Környezettudományi Kar programjára a Lányok napján!
Április 25-én szeretettel várunk a Miskolci Egyetemen, ha Te szeretnéd formálni a Földet, amely körülvesz!
Általános kari hírek
Közeledik a jelentkezési határidő!
XVI. Országos Középiskolai Földtudományi Konferencia Jelentkezési határidő: 2024. április 12.
A Bányászat és Energia Intézet
pályázatot hirdet Technikus-laboráns munkakör betöltésére
Oktatás
TIMREX Terepgyakorlat